W przypadku, kiedy zamówiony rozmiar Ci nie odpowiada i chcesz otrzymać inny rozmiar lub chcesz wymienić otrzymany produkt na inny produkt znajdujący się na stronie internetowej, masz 14 dni od otrzymania zamówienia na zgłoszenie wymiany.

Wymiana produktów jest BEZPŁATNA

Procedura wymiany (InPost Paczkomaty 24/7)

1. Upewnij się, że produkt, który chcesz wymienić, nie został zużyty i może być on ponownie sprzedany. Zwracany produkt nie może być uszkodzony, nie może zawierać śladów użytkowania, musi być zwrócony z nienaruszonymi wszystkimi akcesoriami i etykietami oraz musi zawierać wszystkie dokumenty towarzyszące, z którymi został wysłany.

2. Dokładnie wypełnij Formularz WYMIANA klikając w ten link: https://bit.ly/324CxVu

Sprawdź ponownie, czy wprowadzone dane są poprawne. W przypadku braku lub niekompletności niezbędnych informacji mogą wystąpić opóźnienia w okresie przetwarzania wymiany.

3. Poczekaj na potwierdzenie i kod

Otrzymasz sms i e-mail z kodem, dzięki któremu nadasz paczkę w Paczkomacie (InPost Paczkomaty 24/7). Kod zwrotu ważny jest 72h.

4. Przygotuj paczkę

Usuń starą etykietę, jeśli używasz tego samego pudełka, w którym otrzymałeś zamówienie. Na kartonie umieść kod zwrotu.

5. Nadaj paczkę w Paczkomacie (InPost Paczkomaty 24/7)

Na ekranie Paczkomatu wybierz opcję “Chcę wysłać paczkę”, następnie podaj otrzymany wcześniej kod. Umieść paczkę w skrytce. Gotowe! Nie zapomnij zamknąć drzwiczek.

6. Po dostarczeniu przesyłki do naszego magazynu wyślemy ci nowy rozmiar/nowy produkt, który chcesz.

Procedura wymiany może potrwać od 2 do 14 dni roboczych od daty wypełnienia formularza wymiany.

Ważne:

* Sprawdź ponownie, czy wprowadzone dane do Formularza Wymiany są poprawne. W przypadku braku lub niekompletności niezbędnych informacji mogą wystąpić opóźnienia w okresie przetwarzania wymiany.

** Upewnij się, że produkt, który chcesz wymienić, nie został zużyty i może być on ponownie sprzedany.

W celu uzyskania szczegółowych informacji lub niejasności dotyczących zwrotu produktów prosimy o kontakt mailowy pod adresem contact@slimsecret.pl lub telefonicznie: 226022803
  • Oryginalne Produkty Oryginalne
  • Najwyższej Jakości
  • Dwuletnia Gwarancja
  • Darmowa dostawa